Clubman Pinaud Eau de Portugal 370ml
Clubman Pinaud Eau de Portugal 370ml
Clubman Pinaud Eau de Portugal Hair Tonic stimuleert de doorbloeding van de hoofdhuid en geeft het haar een heerlijk frisse geur. Het kan ook worden gebruikt voor een lichte styling of als voorbereiding voordat je een styling product aanbrengt. De alcohol reinigt de hoofdhuid van overtollig vet. De glycerol en de citrus oliën helpen de huid glad te maken en te verfrissen zonder dat het een vettig gevoel geeft.
Eau de Portugal Hair is een van de oudste haar tonics en een bestseller van Clubman Pinaud. De geur is licht, zomers, verfrissend en combineert smaken van mandarijn, sinaasappel en limoen.
Gebruik
Breng dagelijks in de ochtend of na het wassen een kleine hoeveelheid Clubman Pinaud Eau de Portugal Hair Tonic aan. Wrijf en masseer het vervolgens goed op je hoofdhuid en door het haar met je vingertoppen.
Gebruiksaanwijzing:
Breng de Eau de Portugal 370ml direct na het scheren aan. Splash een beetje op uw handen en wrijf het over uw wangen en hals.
Bestel de Clubman Pinaud Eau de Portugal 370ml nu op www.kappersinventaris.nl
